iconI etap zrealizowany
w sprzedaży
tel. 500866161
iconbiuro@sandra-apartamenty.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • SANDRA SPA POGORZELICA
 • APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ
APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

  Rezerwuj pobyt
  Okolica

  Poznaj tereny Pogorzelicy

  POGORZELICA – najbardziej na wschód wysunięta miejscowość Gminy Rewal. Przepięknie usytuowana wzdłuż brzegu morskiego i szerokiego pasa wydm porośniętych sosnowym lasem, gwarantuje czyste środowisko i wspaniały, leczniczy mikroklimat. Walory te z roku na rok doceniają coraz szersze rzesze wczasowiczów i kuracjuszy spędzając tu corocznie urlopy lub turnusy rehabilitacyjne.

  JUŻ PRZED pierwszą wojną światową berliński profesor Spruth wspólnie z jedną ze szczecińskich firm wykupili tu duże tereny leśne, które podzielili na działki sprzedając je następnie osadnikom. Metr kwadratowy ziemi kosztował jedną ówczesną markę.

  BURZLIWY rozwój tego kąpieliska datuje się na przełom lat dwudziestych i trzydziestych. W roku 1939 mieszkały tu 592 osoby, głównie chłopi i rybacy. Jednak aż w 56 domach zorganizowano już pensjonaty i wynajmowano pokoje gościnne.

  DZIŚ POGORZELICA to przede wszystkim duże obiekty turystyczne i sanatoryjno – wczasowe, bardzo często o wysokim standardzie. Wiele z nich prowadzi działalność całoroczną oferując swoim gościom wczasy wypoczynkowe oraz szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej.
  Najbardziej znany z nich, to Kompleks Wczasowy SANDRA SPA – www.sandraspa.eu

  W SEZONIE LETNIM cała miejscowość wprost tętni życiem. Liczne kawiarnie, bary i smażalnie otwarte są do późnych godzin wieczornych. Pogorzelicę często odwiedzają również gwiazdy polskiej estrady, co stanowi dodatkową atrakcję dla wszystkich tu wypoczywających.

  POGORZELICA to prawdziwy raj dla grzybiarzy i miłośników leśnych spacerów. W odróżnieniu od stromego klifowego brzegu, tutejsza szeroka plaża charakteryzuje się łagodnie ukształtowanymi piaszczystymi wydmami. Jesienią zaś sztormy dostarczają sporą dawkę leczniczego jodu.

  ZAPRASZAMY każdego, kto jeszcze tu nie był, – tych którzy znają uroki tej miejscowości namawiać do powrotu w nasze strony już nie potrzeba.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  Polecane