icon(+48) 91 38 78 597 iconbiuro@sandra-apartamenty.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • SANDRA SPA POGORZELICA
  • APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ
APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

Rezerwuj pobyt
Sandra SPA Apartamenty

Prestiżowe Apartamenty nad morzem

RESORT  SPA, to prestiżowe apartamenty nad morzem w zacisznej części nadmorskiej miejscowości Pogorzelica, których inwestorem jest Grupa Kapitałowa SANDRA SPA (zarządzająca między innymi Kompleksami Wczasowymi Sandra SPA w Pogorzelicy i Karpaczu, ośrodkiem wczasowym KAJA nad morzem, restauracjami, salami weselnymi, punktami informacji turystycznej oraz nowoczesnym centrum kinowo – biznesowym w Gryficach).


APARTAMENTY  |  KATALOG  |  ZOBACZ PORTFOLIO  |  AQUAPARK SANDRA SPA
HOTEL ZALEWSKI ****
Polecane

Luksus, piękno wygoda

Łącząc tradycję Rodzinnej Firmy z doświadczeniem, nowoczesnością oraz zdobyczami technologicznymi XXI wieku zapraszamy Państwa do luksusowych wnętrz całorocznych Apartamentów Resort spa w Pogorzelicy. Przepiękny kryty basen na ostatnim piętrze wieżowca, ekskluzywna strefa SPA & Wellness ze wSPAniałym widokiem na morze i panoramę okolicy niech będą tylko wstępem do dalszej prezentacji. Dbając o każdy szczegół Apartamenty zaprojektowano, tak by w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania ich przyszłych mieszkańców. Luksus, piękno, wygoda czy komfort w Sandra RESORT SPA nabierają nowego znaczenia – weź klucz, otwórz drzwi i rozgość się – my zadbamy o resztę.

Czytaj więcej

Starannie przemyślana koncepcja

RESORT SPA, to nowoczesne rozwiązania architektoniczne, funkcjonalność, mnóstwo zieleni, a przede wszystkim rozbudowana architektura towarzysząca, która decyduje o wyjątkowości tego miejsca. Starannie przemyślana koncepcja (zróżnicowana wielkość, ilość pokoi, kondygnacji oraz przyporządkowanych do nich zielonych tarasów i ogrodów) pozwoli każdemu z naszych Klientów na indywidualny wybór dowolnej formy inwestycji w prestiżowy adres nad morzem.

Czytaj więcej

Pokaż więcej informacji więcej