iconI etap zrealizowany
w sprzedaży
tel. 500866161
iconbiuro@sandra-apartamenty.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Sandra Spa Karpacz
 • SANDRA SPA POGORZELICA
 • APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ
APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

  Rezerwuj pobyt

  Lokalizacja

  Apartamenty RESORT SPA powstaną w urokliwej i zacisznej części Pogorzelicy, wśród zieleni, zapachu sosnowego lasu, bliskości morskiego brzegu z piękną piaszczystą plażą oraz jeziora Liwia Łuża będącego rezerwatem dzikiego ptactwa. Dziewicza przyroda, cisza, wspaniały mikroklimat z dużą dawką leczniczego jodu, a równocześnie bliskość znanych kurortów i niewielkie odległości do dużych aglomeracji miejskich sprawiają, że nie ma obecnie na rynku ciekawszej oferty inwestycyjnej. Własny apartament nad morzem z nielimitowanym dostepem do basenów i sauny, to prestiż, komfort i bezpieczeństwo zainwestowanych środków.
  W celu dokończenia pełnej prezentacji Apartamentów RESORT SPA serdecznie zapraszamy do osobistych odwiedzin Pogorzelicy i naszego Biura Sprzedaży.

   

  Dowiedz się więcej

  Skontaktuj się z naszym Biurem sprzedaży

  Kontakt

  HOTEL ZALEWSKI ****
  Polecane