icon(+48) 91 38 78 597 iconbiuro@sandra-apartamenty.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Sandra Spa Karpacz
  • SANDRA SPA POGORZELICA
  • APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ
APARTAMENTY SPA NA SPRZEDAŻ icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

Rezerwuj pobyt
Pogorzelica

Tutaj zawsze jest dobra pogoda

Pogorzelica w gminie Rewal to urocza miejscowość malowniczo położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Województwo zachodniopomorskie obfituje w zaciszne okolice, jednak ten zakątek jest niepowtarzalny.

W otoczeniu sosnowych lasów można znaleźć spokój i ciszę, czyli aurę idealną do wypoczynku. W rejonie Pogorzelicy w terenie nadmorskim można spotkać malownicze wydmy, wspaniale urozmaicające pejzaż. Ze wschodniej strony przez Kanał Liwia Łuża kurort graniczy z Niechorzem, gdzie znajduje się imponująca latarnia morska na klifie.

Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Pochodzi z przełomu XIX i XX wieku. W sezonie letnim tzw. „Ciuchcia Retro” zabiera wszystkich chętnych w niezapomnianą podróż historyczną kolejką po czterdziestokilometrowej trasie do Gryfic. Zabytkowe wagony przemieszczają się z zawrotną prędkością 25 km/h, dzięki czemu wycieczka jest doskonałą okazją do obserwacji barwnych krajobrazów.

HOTEL ZALEWSKI ****
Polecane