ul. Leśników 2, 72-351 Pogorzelica

  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 3

SANDRA RESORT SPA

Osiedle Mieszkań Wakacyjnych Resort SPA to nowoczesne rozwiązania architektoniczne, funkcjonalność, mnóstwo zieleni, a przede wszystkim rozbudowana architektura towarzysząca, która decyduje o wyjątkowości tego miejsca. Starannie przemyślana koncepcja (zróżnicowana wielkość, ilość pokoi, kondygnacji oraz przyporządkowanych do nich zielonych tarasów i ogrodów, miejsc parkingowych) pozwoli każdemu na wybór odpowiedniego mieszkania na wakacje.

Delikatne kolory, które wprowadzają świeżość i lekkość do mieszkań, dodatkowo potęgują także wrażenie otwartej przestrzeni podkreślając klimat nowocześnie urządzonych wnętrz. Mieszkania na osiedlu zostały zaprojektowane i przygotowane przez najlepszych polskich projektantów. Wnętrza zaskakują spójnością, doborem kolorów i niebywałą funkcjonalnością, minimalizmem, a fantastyczne przeszklenia z ogromnymi tarasami są idealnym dopełnieniem całości.

DOSKONAŁY WYPOCZYNEK

Dla każdego mieszkania dokładnie zaplanowano miejsca do relaksu. Tarasy oraz balkony umilą niejeden wieczór Gościom.

Nadmorskie powietrze przesycone jodem, sprzyja powrotom do zdrowia oraz pozwala w pełni zrelaksować się.

Nowoczesna bryła osiedla oraz jego wykończenie przyciąga uwagę. Jasne kolory dodają elegancji oraz lekkości.

About Services
LOKALIZACJA

Osiedle Mieszkań Wakacyjnych Resort SPA powstało w urokliwej i zacisznej części Pogorzelicy, wśród zieleni, zapachu sosnowego lasu, bliskości morskiego brzegu z piękną piaszczystą plażą oraz jeziora Liwia Łuża będącego rezerwatem dzikiego ptactwa.

About Services
WNĘTRZA

Wszystkie mieszkania składają się z części dziennej połączonej z aneksem kuchennym, sypialni, łazienek, tarasów. Znakomity układ mieszkań pozwolił na funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń, które są bardzo doświetlone dzięki zastosowaniu licznych przeszkleń.

About Services
GALERIA

Choć wszystkie mieszkania na osiedlu cechuje piękny design, przestrzeń, to różnią się od siebie metrażem, poziomami. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia galerii, aby wybrać apartament najbardziej odpowiedni dla siebie i swoich najbliższych.