ul. Leśników 2, 72-351 Pogorzelica

About Services
LATARNIA MORSKA

Zabytkowa Latarnia Morska znajdująca się na wysokim klifie w Niechorzu to niewątpliwie symbol i największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. Latarnia ma wysokość 45 m, a jej światło widziane jest na odległość 37 km. Niechorze jest bezpośrednio połączone z Pogorzelicą spacerowym deptakiem - Aleją Bursztynową.

About Services
CIUCHCIA RETRO

Wielką atrakcją Gminy Rewal jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa "Ciuchcia Retro". Liczy ona sobie przeszło 100 lat i jest najstarszą tego typu kolejką na Pomorzu Zachodnim. Zabytkowy tabor jedzie pięknym, zielonym szlakiem, łącząc ze sobą niemal wszystkie miejscowości Gminy Rewal.

About Services
RUINY KOŚCIOŁA W TRZĘSACZU

Na klifie morskim, tuż przy pięknym tarasie widokowym w samym sercu miejscowości Trzęsacz znajduje się jego największa atrakcja – Ruiny kościoła. Legenda głosi, że kościół został zbudowany na przełomie XIV i XV wieku w odległości 1.800 metrów od brzegu morskiego.

About Services
PARK MINIATUR LATARNI MORSKICH

W Niechorzu u podnóża oryginalnej Latarni Morskiej powstał Park Miniatur Latarni Morskich, gdzie znajdują się odwzorowane w każdym szczególe latarnie morskie polskiego wybrzeża. Jest to tłumnie odwiedzane i bardzo ciekawe miejsce. Wszystkie latarnie odwzorowane są w skali 1:10.

About Services
RESTAURACJE TEMATYCZNE

Inną atrakcją zlokalizowaną tuż przy Latarni Morskiej w Niechorzu są restauracje tematyczne: rybna Shark i brazylijska El Fuego. Są to wyjątkowe miejsca, gdzie serwowane są wyszukane dania. Na piętrze restauracji znajduję się także inna atrakcja – Muzeum figur woskowych.

About Services
TARASY WIDOKOWE

Gmina Rewal znana jest z pięknych tarasów widokowych. Te z najbardziej spektakularnymi widokami na morze bałtyckie znajdują się w Rewalu i Trzęsaczu. Są to miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić podczas pobytu w Pogorzelicy.